← Powrót do aktualności
07 Sie 2017

Obsługa rachunku bankowego Raiffeisen bezpośrednio z enova365

Klienci banku Raiffeisen posiadający oprogramowanie enova365 mogą na bieżąco przeglądać aktualne dane na swoich rachunkach z poziomu systemu, bez potrzeby logowania się przez stronę www do banku. Udostępniona właśnie usługa webservice pozwala na automatyczne importowanie i eksportowanie operacji między system bankowym a systemem finansowym (ERP).

Webservice umożliwia integrację systemu enova365 z systemem bankowości elektronicznej Raiffeisen. Pozwala kontrolować i wykonywać czynności na operacjach bankowych, bez logowania się do systemu bankowego. Użytkownik systemu enova365 może na bieżąco przeglądać aktualne dane na swoich rachunkach z poziomu systemu. A to bez potrzeby logowania się przez stronę www do banku.

Integracja z bankowością elektroniczną sprawdzi się w każdym przedsiębiorstwie. Głównym beneficjentem będą osoby odpowiedzialne za realizację i przyjmowanie przelewów oraz rozliczeń na wszystkich etapach pracy z operacjami bankowymi. Integracja pozwala bowiem na redukcję czasu potrzebnego na wykonanie niezbędnych czynności, dzięki automatyzacji wymiany danych między enova365 a bankiem Raiffeisen.

Więcej informacji na temat webservise dostępne jest tutaj.

Wkrótce uruchomione zostaną usługi webservise z innymi bankami.


← Powrót do aktualności
?
?
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com