← Powrót do aktualności
29 Sty 2019

Nagroda dla NAKIVO

Szanowni Państwo,

Pragniemy poinformować, że nasz partner NAKIVO zdobył nagrodę „Best of VMworld 2018” Gold w kategorii „Ochrona Danych”.

NAKIVO to amerykańska korporacja zajmuje się rozwiązaniami do tworzenia kopii zapasowych i odzyskiwania witryny wirtualnej. Jest jednym z najszybciej rozwijających się dostawców oprogramowania do ochrony danych w branży. Klientami NAKIVO są takie firmy jak Coca-Cola, Honda, China Airlines, DHL i wiele innych. NAKIVO ma globalną obecność, z ponad 3000 partnerów handlowych w 137 krajach.

Nagroda „Best of VMworld 2018 US Awards” to uznanie najbardziej innowacyjnych produktów na rynku wirtualizacji, chmury i użytkowników końcowych. Niezależny zespół sędziów składający się z ekspertów i redaktorów z witryny SearchServerVirtualization.com przeanalizował i ocenił 75 nominowanych produktów prezentowanych w VMworld 2018 w USA.

NAKIVO Backup & Replication v7.4 został zwycięzcą w kategorii Data Protection. Kategoria Ochrona Danych rozpoznaje produkty oprogramowania lub usługi w chmurze – takie jak odtwarzanie po awarii jako usługa – przeznaczone do tworzenia kopii zapasowych, przywracania i replikowania danych i/lub osiągnięcia odporności na uszkodzenia w infrastrukturze wirtualnego serwera lub chmury.

Respondenci SearchServerVirtualization.com skomentowali, że NAKIVO Backup & Replication to „bogaty w funkcje system tworzenia kopii zapasowych dla małych i średnich przedsiębiorstw, bez kosztów dla przedsiębiorstw”. NAKIVO Backup & Replication v7.4 wprowadził 11 nowych funkcji zaprojektowanych w celu uproszczenia odzyskiwania po awarii, w tym zautomatyzowanej pracy awaryjnej VM, Odzyskiwanie plików do źródła, samoobsługi i innych. Obecnie NAKIVO Backup & Replication jest już dostępny w wersji 8.0. Najnowsza wersja zawiera nowe funkcje, które mogą zautomatyzować i uporządkować cały proces odzyskiwania.


← Powrót do aktualności
?
?
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com